Bachovy květové esence na míru
Kapka ke kapce tvoří oceán štěstí
Příprava esence na míru

Bachovy esence na míru se připravují ve spolupráci s klientem. Každý člověk je originál a tak se liší i terapeuti a jejich přístup.

Během mé praxe jsem se naučila Yuen Methodu, kde je součástí energetické testování. Díky této dovednosti se mi otevřely dveře neuvěřitelných možností. Každou jednotlivou lahvičku s esencí energeticky testuji. Testuji vhodnost jak pro Vás, tak i pro řešení Vašeho problému. Výsledkem je nejúčinnější skupina esencí. Tu potom použiji k namíchání užívací lahvičky a vy už pak jen kapete 4x denně 4 kapky.

Lahvička vydrží cca 3 týdny až 1 měsíc. Po využívání je nutné se buď opět setkat nebo mě kontaktovat, abychom mohli pokračovat až k vyřešení problému.

Bachova terapie

V úplné jednoduchosti by se dalo říci, že zde jsou tři základní možnosti, jak při Bachově terapii postupuji.

  1. Klient sám určí a popíše oblast, kterou chce ve svém životě změnit, zlepšit. Poté já natestuji vhodné esence, aby co nejlépe účinkovaly a harmonizovaly nerovnováhu v systému člověka.
  2. Klient není schopen konkretně říci, co ho trápí. (Je to všechno a vlastně nic.)  Nebo je problémů mnoho a neví, kde začít. V takovém případě je možné nechat výběr čistě na mé schopnosti natestovat, co je akutní, a co je třeba aktuálně řešit.
  3. Klient přišel na individuální konzultaci a Bachovky slouží, jako dočištění nebo následná podpora klienta v čase po sezení.
Květové esence pomáhají uvolnit zablokovanou
životní energii a uvést ji opět do pohybu
Princip terapie Bachovými esencemi

Květové esence pomáhají uvolnit zablokovanou životní energii a uvést ji opět do pohybu. Každý nezpracovaný problém, všechny starosti, strachy a bolesti z minulosti, které člověk utrpěl či někomu způsobil, blokují životní energii a oslabují připravenost člověka postavit se na odpor škodlivým zevním vlivům. Květové esence pomáhají lidem k celostnímu pohledu na věc a způsobují, že se pak stávají otevřenějšími, schopnějšími lépe čelit negativním vlivům. Květy nemají za úkol vyzmizíkovat psychické a tělesné symptomy, slouží však jako pomocný prostředek k překonávání toho, co tyto symptomy způsobily. Tyto originální květové esence pomáhají člověku znovu uvést do souznění tělo, duši i ducha a jsou mu jedinečným zdrojem pomoci k životu v harmonii se svým Já.

Nemusíme být fyzicky nemocní, abychom mohli užívat Bachovy esence. Mnozí z nás prožívají těžké životní období nebo nevysvětlitelné stavy únavy, které v nás mohou rozvinout negativní emocionální postoje. Právě v těchto obdobích přináší Bachovy květy neocenitelný přínos, kdy nastolí vnitřní rovnováhu dříve, než se zcela objeví fyzické symptomy.

portret-2A5A1483-kulaty-pruhledny

Mgr. Kateřina Štíchová

Ceremonialistka, terapeutka, lektorka a konstelářka.

Jsem průvodkyně na cestách vašimi životy a transformacemi v nich.