Volám tě má milovaná

Jsem tvá vnitřní žena a chci ti ukázat všechny své podoby. V tomto magickém čase spolu projdeme pět základních archetypů ženy a budeme pracovat s naší cykličností. Přijď a oběv svou vnitřní sílu, uctí své ženství a přiveď své části k celistvosti.

Navždy tvá milující Vnitřní Žena.

Na co se můžeš těšit?

2A5A1387.jpgCesta za ženskými archetypy se skládá ze šesti jednodenních setkání. Budeme se scházet skoro celý rok. Celý cyklus je inspirován Školou ženských rituálů Barbory Zemanové. Jedná se o prožitkový a  sebepoznávací koncept, který bude plný sdílení,  tance, meditací, léčení a rituálů.

Během prvních pěti setkání společně prozkoumáme

Šesté setkání bude integrační

Probuď včechny své části
V momentě, kdy poznáte všechny své vnitřní archetypy a propojíte se s nimi, probudíte svou sílu a stanete se celistvější.
Co tě čeká v jednotlivých setkáních?

1. setkání – Archetyp Panny – rituál Menarche, práce s tématem „hodné holky“, kontakt s naší esenci panny, která hlídá naši nespoutanost, hravost a svobodu.

2. setkání – Archetyp Milenky – rituál Uctění těla, práce se zdravou sexualitou v nás, našimi hranicemi a umění říkat NE. Kundalini meditace a její probouzení.

3. setkání – Archetyp Matky – rituál Uctění ženské rodové linie, prozkoumáme náš vztah k naší ženksé linii a zda je nám zdrojem.  Podíváme se i na to, jak to máme s přijímáním a dáváním, zda je v rovnováze a souladu s nášimi potřebami.

4. setkání – Archetyp Královny – rituál Korunovace Královny, objevovávní svých darů, vidění a přijetí své síly a velikosti. Jak si dovolit zářit a spolutvořit se ženami.

5. setkání – Archetyp Vědmy – rituál Temné Bohyně, práce se stínovými aspekty v nás. Podíváme se na důležitost propojení s předky a zdravé ukončování vztahů i věcí.

6. setkání – Integrační setkání – rituál Spirály, integrace a propojení všech archetypů. Ohlédnutí se za celým cyklem, co nám přinesl a jak mohu vše integrovat ve svém životě.

Cyklus setkání je koncipován jako transformační a prožitkový, se záměrem osobního rozvoje. Nejedná se tedy o výuku, jak rituály tvořit ani vést. Pokud máte zájem jít tímto směrem, doporučují Školu ženských rituálů Barbory Zemanové.
Termíny setkání
Rychnov nad Kněžnou

1. setkání – 21. května 2023 – Archetyp Panny

2. setkání – 25. června 2023 – Archetyp Milenky 

3. setkání – 5. srpna 2023 – Archetyp Matky 

4. setkání – 30. září 2023 – Archetyp Královny 

5. setkání – 11. listopadu 2023 – Archetyp Vědmy

6. setkání – 16. prosince 2023 – Integrační setkání 

Informace k cyklu setkání

Čas : 9 – 20 hod
Jídlo
 : Během dne je zajištěno lehké občerstvení, káva, voda, čaj
Na oběd si zajdeme do restaurace nebo si jídlo necháme dovézt
Cena: jednoho setkání placená jednotlivě:  2 200 – 3 200 Kč * (celkem 13 200 – 19 200 Kč*)
Cena: při platbě celého cyklu najednou : 12 000 – 15 000 Kč * (ušetříte 1 200 Kč)

* Cena za seminář je otevřená. Můžete zaplatit částku v daném rozmezí.

Proč?
Každá žena je v současné době v jiné životní situaci, každá z nás prožívá život jinak a má jiné možnosti. Pro některou je cena cyklu příliš vysoká, pro některou nepochopitelně nízká. Některé ženy si mohou dovolit zaplatit víc a podpořit tak jiné klientky, které to štěstí v současné době nemají. Ráda bych díky otevřené ceně vytvořila rezervu pro možnost snížení ceny klientkám, které jsou v situaci, kdy nemohou dát za seminář vyšší částku ( samoživitelky, klientky v invalidním důchodu, studentky, atd.).